Losování nového ročníku Krajských soutěží Zlínského kraje.

Úterý 3. července 2018 v 16:00 hodin na IH MOSKVA ve Zlíně

 

Soupeři:

Šumice

Tlumačov

Nedakonice

Ludkovice

Havřice

Slovácko B

Morkovice B

Zlechov

Březolupy

Uh.Ostroh postup z OP Uh.Hradiště

Luhačovice B postup z OP Zlín

Březnice přeřazení z IB.skupiny B (11. místo)

____________________________________________________

Konečná tabulka I.B skupiny C

1 Kunovice 26 21 0 5 88:26 64 0 1
2 Šumice 26 21 0 5 61:34 59 4 0
3 Tlumačov 26 18 0 8 49:37 51 5 2
4 Újezdec 26 15 0 11 58:44 44 1 0
5 Nedakonice 26 14 0 12 63:48 42 3 3
6 Ludkovice 26 13 0 13 55:44 40 1 2
7 Havřice 26 14 0 12 56:55 40 3 1
8 1.FC Slovácko B 26 12 0 14 56:54 38 1 3
9 Staré Město 26 11 0 15 41:61 33 3 3
10 Morkovice B 26 10 0 16 61:70 32 2 4
11 Zlechov 26 10 0 16 38:51 30 3 3
12 Březolupy 26 9 0 17 32:76 29 0 2
13 Drslavice 26 9 0 17 35:55 28 2 3
14 Zborovice 26 5 0 21 26:64 16 2 3

Postupují Kunovice a mimo pořadí Újezdec

Sestupují Zborovice

 

 

Konečná tabulka OS skupiny B

 

1 H.Němčí 22 17 3 2 56:19 54
2 O.Lhota 22 17 2 3 105:40 53
3 Popovice 22 15 2 5 63:36 47
4 Částkov 22 14 0 8 61:41 42
5 Mařatice 22 11 3 8 55:37 36
6 D.Němčí B 22 12 0 10 53:51 36
7 Boršice 22 9 2 11 52:56 29
8 Mistřice 22 7 6 9 59:48 27
9 Uh.Ostroh B 22 5 3 14 42:83 18
10 Hradčovice 22 5 1 16 48:79 16
11 Drslavice B 22 3 5 14 34:86 14
12 Podolí 22 2 3 17 20:72 9

 

Postupuje H.Němčí

 _______________________________

MS ve fotbale 2018

http://livefree.cz/wp-content/uploads/2018/03/word-cup-2018.jpg

 

Skupina A Egypt, Rusko, Saúdská Arábie, Uruguay

Skupina B Írán, Maroko, Portugalsko, Španělsko

Skupina C Austrálie, Dánsko, Francie, Peru

Skupina D Argentina, Chorvatsko, Island, Nigérie

Skupina E  Brazílie, Kostarika, Švýcarsko, Srbsko

Skupina F Německo, Jižní Korea, Mexiko, Švédsko

Skupina G Belgie, Anglie, Panama, Tunisko

Skupina H Kolumbie, Japonsko, Polsko, Senegal

 

Vysílají : ČT Sport,STV 1,STV 2,ARD,ZDF a ve formátu Ultra HD volná stanice TRT 4K na družici 42° východně.

Souběžné zápasy vysílá i ČT 2

Osmifinále

Sobota  30.6  16:00  1C – 2D 
Sobota  30.6  20:00  1A – 2B

Neděle 1.7  16:00  1B – 2A 
Neděle 1.7  20:00  1D – 2C

Pondělí  2.7  16:00  1E – 2F
Pondělí  2.7  20:00 1G – 2H

Úterý  3.7  16:00  1F – 2E

Úterý 4.7  20.00 1H-2G

 

čtvrtek 14. června 17:00 Rusko S. Arábie 5:0
pátek 15. června 14:00 Egypt Uruguay 0:1
17:00 Maroko Írán 0:1
20:00 Portugalsko Španělsko 3:3
sobota 16. června 12:00 Francie Austrálie 2:1
15:00 Argentina Island 1:1
18:00 Peru Dánsko 0:1
21:00 Chorvatsko Nigérie 2:0
neděle 17. června 14:00 Kostarika Srbsko 0:1
17:00 Německo Mexiko 0:1
20:00 Brazílie Švýcarsko 1:1
pondělí 18. června 14:00 Švédsko J. Korea 1:0
17:00 Belgie Panama 3:0
20:00 Tunisko Anglie 1:2
úterý 19. června 14:00 Kolumbie Japonsko 1:2
17:00 Polsko Senegal 1:2
20:00 Rusko Egypt 3:1
středa 20. června 14:00 Portugalsko Maroko 1:0
17:00 Uruguay S. Arábie 1:0
20:00 Írán Španělsko 0:1
čtvrtek 21. června 14:00 Dánsko Austrálie 1:1
17:00 Francie Peru 1:0
20:00 Argentina Chorvatsko 0:3
pátek 22. června 14:00 Brazílie Kostarika 2:0
17:00 Nigérie Island 2:0
20:00 Srbsko Švýcarsko 1:2
sobota 23. června 14:00 Belgie Tunisko 5:2
17:00 J. Korea Mexiko 1:2
20:00 Německo Švédsko 2:1
neděle 24. června 14:00 Anglie Panama –:–
17:00 Japonsko Senegal –:–
20:00 Polsko Kolumbie –:–
pondělí 25. června ČT 2 16:00 S. Arábie Egypt –:–
ČT Sport 16:00 Uruguay Rusko –:–
STV 1 20:00 Írán Portugalsko –:–
ČT Sport 20:00 Španělsko Maroko –:–
úterý 26. června ČT 2
16:00 Austrálie Peru –:–
ČT Sport 16:00 Dánsko Francie –:–
ONE (19°E) 20:00 Island Chorvatsko –:–
ČT Sport 20:00 Nigérie Argentina –:–
středa 27. června ČT 2
16:00 J. Korea Německo –:–
ČT Sport 16:00 Mexiko Švédsko –:–
ČT Sport 20:00 Srbsko Brazílie –:–
ZDF Infokanal 20:00 Švýcarsko Kostarika –:–
čtvrtek 28. června ČT Sport 16:00 Japonsko Polsko –:–
ČT 2 16:00 Senegal Kolumbie –:–
ČT Sport 20:00 Anglie Belgie –:–
ONE (19°E) 20:00 Panama Tunisko –:–