Neděle 29.5   15.00 !!

 

Suchá Loz-Drslavice

    

 

Rozhodčí : Hodulík Richard ze S.Lozi  ??

_________________________

 

Sobota 21.5.   

Drslavice-Korytná 10:1 (4:0)

Branky : 19.,42.,77. Máčala,43.,62. Gášek,64.,86. Vacula Pavel,44. Orlovský,56. Zajda,88. Mikulinec David.

 

80 diváků.

 

Č.     Stř. ŽK ČK Br.
1
Huňka Josef  B
             
8
Machálek Ivo
             
11
Hlinský Jakub
             
7
Máčala Radek
            3
12
Mikulinec David
            1
9
Gášek Libor
            2
2
Duda Petr
             
16
Kňazeje Tibor
             
14
Hroch Martin
             
4
Zemánek Michal
             
15
Orlovský Martin (K)
            1
10
Šobáň Martin
             
6
Zajda Filip
      51     1
13
Vacula Pavel
            2
5
Pišoja Filip
             
3
Matuš Radim
             

 

1 Bánov 16 13 2 1 71:16 41
2 Drslavice 16 12 1 3 70:19 37
3 Korytná 17 11 1 5 41:35 34
4 Suchá Loz 16 9 5 2 40:21 32
5 Bojkovice B /Pitín 17 8 4 5 42:32 28
6 Starý Hrozenkov 17 6 7 4 39:35 25
7 Přečkovice 16 5 2 9 33:46 17
8 Komňa 16 5 1 10 19:47 16
9 Žítková 17 3 3 11 22:43 12
10 Bystřice p. L. 16 3 1 12 19:61 10
11 Rudice 16 1 1 14 15:56 4

______________________

 

___________________

 

 
Pátek 13.5. 15 : 20 A Francie Francie Slovensko Slovensko     2:4
13.5. 15 : 20  B USA USA Lotyšsko Lotyšsko     4:1
13.5. 19 : 20 A Německo Německo Kanada Kanada     3:5
13.5 19 : 20 B Finsko Finsko Norsko Norsko     5:0
Sobota 14.5. 11 : 20 A Dánsko Dánsko Kazachstán Kazachstán     9:1
14.5. 11 : 20 B Švédsko Švédsko Rakousko Rakousko     3:1
14.5. 15 : 20 A Švýcarsko Švýcarsko Itálie Itálie     5:2
14.5. 15 : 20 B ČR Česká republika Velká Británie Velká Británie     5:1
14.5. 19 : 20 A Slovensko Slovensko Německo Německo     1:2
14.5. 19 : 20 B Lotyšsko Lotyšsko Finsko Finsko     1:2
Neděle 15.5. 11 : 20 A Itálie Itálie Kanada Kanada     1:6
15.5. 11 : 20 B Norsko Norsko Velká Británie Velká Británie     4:3 nájezdy
15.5. 15 : 20 A Francie Francie Kazachstán Kazachstán     2:1
15.5. 15 : 20 B Rakousko Rakousko USA USA     2:3 prodloužení
15.5. 19 : 20 A Dánsko Dánsko Švýcarsko Švýcarsko     0:6
15.5. 19 : 20 B ČR Česká republika Švédsko Švédsko     3:5
 
Pondělí 16.5. 15 : 20 A Slovensko Slovensko Kanada Kanada     1:5
16.5. 15 : 20 B Lotyšsko Lotyšsko Norsko Norsko     3:2
16.5. 19 : 20 A Francie Francie Německo Německo     2:3
16.5. 19 : 20 B Finsko Finsko USA USA     4:1
Úterý 17.5 15 : 20 A Itálie Itálie Dánsko Dánsko     1:2
17.5. 15 : 20 B ČR Česká republika Rakousko Rakousko     1:2 nájezdy
17.5. 19 : 20 A Švýcarsko Švýcarsko Kazachstán Kazachstán     3:2
17.5. 19 : 20 B Švédsko Švédsko Velká Británie Velká Británie     6:0
Středa 18.5. 15 : 20 A Francie Francie Itálie Itálie     2:1 prodloužení
18.5. 15 : 20 B Norsko Norsko Rakousko Rakousko     5:3
18.5. 19 : 20 A Švýcarsko Švýcarsko Slovensko Slovensko     5:3
18.5. 19 : 20 B Finsko Finsko Švédsko Švédsko     2:3 nájezdy
Čtvrtek 19.5. 15 : 20 A Německo Německo Dánsko Dánsko     1:0
19.5. 15 : 20 B Velká Británie Velká Británie USA USA     0:3
19.5. 19 : 20 A Kanada Kanada Kazachstán Kazachstán     6:3
19.5. 19 : 20 B Česko Česká republika Lotyšsko Lotyšsko     5:1
Pátek 20.5. 15 : 20 A Německo Německo Itálie Itálie     9:4
20.5. 15 : 20 B Velká Británie Velká Británie Finsko Finsko     0:6
20.5. 19 : 20 A Kazachstán Kazachstán Slovensko Slovensko     3:4
20.5. 19 : 20 B Lotyšsko Lotyšsko Rakousko Rakousko     4:3 prodloužení
Sobota 21.5. 11 : 20 A Dánsko Dánsko Francie Francie     3:0
21.5. 11 : 20 B USA USA Švédsko Švédsko     3:2 prodložení
21.5. 15 : 20 A Kanada Kanada Švýcarsko Švýcarsko     3:6
21.5. 15 : 20 B Rakousko Rakousko Finsko Finsko     0:3
21.5. 19 : 20 A Itálie Itálie Slovensko Slovensko     1:3
21.5. 19 : 20 B Norsko Norsko Česká republika ČR     1:4
Neděle 22.5. 15 : 20 A Kazachstán Kazachstán Německo Německo     4:5
22.5. 15 : 20 B Velká Británie Velká Británie Lotyšsko Lotyšsko     3:4
22.5. 19 : 20 A Švýcarsko Švýcarsko Francie Francie     5:2
22.5. 19 : 20 B Švédsko Švédsko Norsko Norsko     7:1
 
Pondělí 23.5. 15 : 20 A Kazachstán Kazachstán Itálie Itálie     5:2
23.5. 15 : 20 B USA USA Česká republika ČR     0:1
23.5. 19 : 20 A Kanada Kanada Dánsko Dánsko     ČT Sport
23.5. 19 : 20 B Rakousko Rakousko Velká Británie Velká Británie      
Úterý 24.5. 11 : 20 A Německo Německo Švýcarsko Švýcarsko     ČT Sport
24.5. 11 : 20 B Švédsko Švédsko Lotyšsko Lotyšsko      
24.5. 15 : 20 A Slovensko Slovensko Dánsko Dánsko     ČT Sport
24.5. 15 : 20 B USA USA Norsko Norsko      
24.5. 19 : 20 A Kanada Kanada Francie Francie      
24.5. 19 : 20 B Finsko Finsko Česká republika ČR

________________

 

Sport v TV 21. týden

 

Pondělí 23.5

20.30 Hamburk-Herta Berlín odveta baráže o udržení Nova Sport 3 1:0

21.00 St.Johnstone-Inverness odveta baráže o udržení Skotské Premier Sport 2:2

1.05 Tampa Bay-Florida semifinále Východní konference Nova Sport 1 3:0

 

Úterý 24.5

0.15 Veléz-La Plata Pohár Osvoboditelů Nova Sport 3

1.05 N.Y.Rangers-Carolina semifinále Východní konference Nova Sport 1 1:2

2.30 Palmeiras-Táchira Pohár Osvoboditelů Nova Sport 3

 

Středa 25.5

16.00 Liga mistrů v ledním hokeji los základních skupin Sport 1

21.00 AS Řím-Feyenoord Finále Evropské konferenční ligy Tirana ČT Sport

0.00 River Plate-Lima Pohár Osvoboditelů Nova Sport 3

1.05 Colorado-St.Louis semifinále Západní konference Nova Sport 1

2.00 Peňarol-Colón Pohár Osvoboditelů Nova Sport 3

 

Čtvrtek 26.5

19.00 Auxerre-St.Étienne baráž o udržení Nova Sport 1

20.00 Šipky Premier League Darts Newcastle 16/17 Nova Sport 2

0.00 Paranaense-Caracas Pohár Osvoboditelů Nova Sport 3

1.05 Calgary-Edmonton semifinále Západní konference Nova Sport 1

2.00 Boca Juniors-Cali Pohár Osvoboditelů Nova Sport 3

 

Pátek 27.5

20.00           Slovenská Finále o Evropskou konferenční ligu Nova Sport 1

 

Sobota 28.5

16.45 Wolfsburg-Postupim Finále Německého poháru žen ARD

17.00 Mansfield-Port Vale Finále play off 4. Anglické Arena Sport

21.00 Real Madrid-Liverpool Finále Ligy mistrů Paříž Sait-Denis Nova Sport 3,ZDF

0.05 Los Angeles FC-San Jose MLS Nova Sport 2

 

Neděle 29.5

17.30 Huddersfield-Nottingham Finále play off 2. Anglické Arena Sport

19.00 St.Étienne-Auxerre odveta baráže o udržení Nova Sport 1

20.00        poslední kolo La ligy 2 Nova Sport 3