Sport v TV 19. týden

 

Pondělí 10.5

20.00 Vaxjo-Rogle Finále Švédské hokejové Sport 1 3:1

21.00 Fulham-Burnley Anglická Premier Sport

21.00 Betis-Granada La liga Digisport 1

1.05 Motreal-Edmonton NHL Nova Sport 1

2.05 Winnipeg-Vancouver NHL Nova Sport 2

 

Úterý 11.5

19.00 Manchester United-Leicester Anglická Premier Sport

19.00 Osasuna-Cádiz La liga Digisport 3

19.30 Besiktas-Karagumruk Turecká Sport 1

19.30 Fenerbahce-Sivasspor Turecká Sport 2

20.00 Elche-Alavés La liga Digisport 1

20.30 Basilej-Lugano Švýcarská Arena Sport

20.45 Neapol-Udinese Italská Digisport 2

21.15 Southampton-C.Palace Anglická Premier Sport

22.00 Levante-Barcelona La liga Digisport 1

1.05 Washington-Boston NHL Nova Sport 1

2.05 Winnipeg-Vancouver NHL Nova Sport 2

 

Středa 12.5

16.00 Švédsko-Rusko České hokejové hry ČT Sport

18.00 Schalke-Herta Berlín Bundesliga Digisport 2

18.30 Cagliari-Fiorentina Italská Digisport 3

19.00 Sevilla-Valencia La liga Digisport 1

20.00 Finsko-ČR České hokejové hry ČT Sport

20.45 Inter Milán-AS Řím Italská Digisport 2

20.45 Sassuolo-Juventus Italská Digisport 3

21.15 Chelsea-Arsenal Anglická Premier Sport

22.00 Atlético Madrid-San Sebastian La liga Digisport 1

23.05 Montreal-Edmonton NHL Nova Sport 1

2.05 St.Louis-Minnesota NHL Nova Sport 1

 

Čtvrtek 13.5

14.30 Heracles-Feyenoord Nizozemská Arena Sport

16.00 Rusko-Finsko České hokejové hry ČT Sport

19.00 A.Villa-Everton Anglická Premier Sport

19.00 Valladolid-Villarreal La liga Digisport 3

20.00 Švédsko-ČR České hokejové hry ČT Sport

20.00 Eibar-Betis La liga Digisport 1

20.45 Lipsko-Dortmund Finále Německého poháru Nova Sport 1,ARD

20.45 Crotone-Verona Italská Digisport 2

21.15 Manchester United-Liverpool Anglická Premier Sport

22.00 Granada-Real Madrid La liga Digisport 1

3.05 Colorado-Los Angeles NHL Nova Sport 1

 

Pátek 14.5

20.00 Liberec-Brno Česká liga ČT Sport

21.00 Newcastle-Manchester City Anglická Premier Sport

2.05 Winnipeg-Toronto NHL Nova Sport 2

 

Sobota 15.5

11.00 Švédsko-Finsko České hokejové hry ČT Sport

13.30 Burnley-Leeds Anglická Premier Sport

15.00 ČR-Rusko České hokejové hry ČT Sport

15.00 Janov-Atalanta Italská Digisport 1

15.00 Freiburg-Bayern Bundesliga Digisport 2

15.30 Leverkusen-Union Berlín Bundesliga Digisport 3

16.00 Southampton-Fulham Anglická Premier Sport

18.00 Juventus-Inter Milán Italská Digisport 1

18.00 Trenčín-D.Streda Slovenská Dvojka

18.15 Chelsea-Leicester Finále FA Cup Digisport 2

19.05 N.Y.City-Toronto MLS Nova Sport 1

19.30 Galatasaray-Malatyaspor Turecká Sport 2 poslední kolo

19.45 Goztepe-Besiktas Turecká Sport 1

20.45 AS Řím-Lazio Italská Digisport 1

21.00 Brighton-West Ham Anglická Premier Sport

21.45 L.A.Galaxy-Austin MLS Nova Sport 1

 

Anglická- 36. kolo z 38. kol,ČR 32/34,La liga 36/38,Bundesliga 33/34,Italská 37/38,Francie 37/38,Nizozemsko 33/34,Slovensko 31/32

Neděle 16.5

12.30 Fiorentina-Neapol Italská Digisport 1

13.00 C.Palace-A.Villa Anglická Premier Sport

15.00 Tottenham-Wolverhampton Anglická Premier Sport

15.00 Udinese-Sampdoria Italská Digisport 1

15.00 Benevento-Crotone Italská Digisport 2

17.00 Linec-Salzburg Rakouská Arena Sport

17.30 West Bromwich-Liverpool Anglická Premier Sport

18.00 Mainz-Dortmund Bundesliga Digisport 2

18.00 Parma-Sassuolo Italská Digisport 1

20.00 Everton-Sheffield Un. Anglická Premier Sport

20.30 Lipsko-Wolfsburg Bundesliga Digisport 2

20.45 AC Milán-Cagliari Italská Digisport 1

21.00 Chelsea-Barcelona Finále Ligy mistrů žen Sport 1 Německo

0.10 N.England-Columbus MLS Nova Sport 2