Po podzimu končíme na krásném 2. místě.

 

1 Hluk B 13 11 0 2 50:14 33
2 Drslavice 13 10 0 3 53:16 30
3 Velehrad 13 9 1 3 29:21 28
4 Vážany 13 8 2 3 34:14 26
5 Mařatice 12 8 1 3 29:15 25
6 Sušice 13 6 2 5 22:26 20
7 Mistřice 12 4 4 4 24:21 16
8 Částkov 13 5 1 7 23:35 16
9 Uh.Ostroh B 13 4 3 6 29:51 15
10 Hradčovice 13 4 2 7 30:35 14
11 Kostelany 13 4 2 7 25:36 14
12 Popovice 13 2 2 9 25:43 8
13 Stříbrnice 12 2 1 9 17:35 7
14 Březolupy 12 1 1 10 16:44 4

 

Střelci :

18 Pilka Libor

10 Kobzinek Miroslav

5 Konrád Petr

4 Máčala Radek

3 Machálek Ivo

2 Gášek Libor

2 Kňazeje Tibor

2 Pijáček Lukáš

2 Vystrčil Martin

2 vlastní

1 Hlinský Jakub

1 Mikulinec David

1 Vacula Pavel

 

Více statistik ZDE

_________________________

Mistrovství světa ve fotbale 2022 v Kataru

 

 

 

20. 11. 2022, 17:00 skupina A Katar – Ekvádor 0:2
21. 11. 2022, 14:00 skupina B Anglie – Írán 6:2
21. 11. 2022, 17:00 skupina A Senegal – Nizozemsko 0:2
21. 11. 2022, 20:00 skupina B USA – Wales 1:1
22. 11. 2022, 11:00 skupina C Argentina – Saúdská Arábie 1:2
22. 11. 2022, 14:00 skupina D Dánsko – Tunisko 0:0
22. 11. 2022, 17:00 skupina C Mexiko – Polsko 0:0
22. 11. 2022, 20:00 skupina D Francie – Austrálie 4:1
23. 11. 2022, 11:00 skupina F Maroko – Chorvatsko 0:0
23. 11. 2022, 14:00 skupina E Německo – Japonsko ČT Sport
23. 11. 2022, 17:00 skupina E Španělsko – Kostarika Nova Action
23. 11. 2022, 20:00 skupina F Belgie – Kanada ČT Sport
24. 11. 2022, 11:00 skupina G Švýcarsko – Kamerun ČT Sport
24. 11. 2022, 14:00 skupina H Uruguay – Jižní Korea ČT Sport
24. 11. 2022, 17:00 skupina H Portugalsko – Ghana ČT Sport
24. 11. 2022, 20:00 skupina G Brazílie – Srbsko Nova Action
25. 11. 2022, 11:00 skupina B Wales- Írán ČT Sport
25. 11. 2022, 14:00 skupina A Katar – Senegal ČT Sport
25. 11. 2022, 17:00 skupina A Nizozemsko – Ekvádor Nova Action
25. 11. 2022, 20:00 skupina B Anglie – USA ČT Sport
26. 11. 2022, 11:00 skupina D Tunisko – Austrálie ČT Sport
26. 11. 2022, 14:00 skupina C Polsko – Saúdská Arábie ČT Sport
26. 11. 2022, 17:00 skupina D Francie – Dánsko ČT Sport
26. 11. 2022, 20:00 skupina C Argentina – Mexiko ČT Sport
27. 11. 2022, 11:00 skupina E Japonsko – Kostarika ČT Sport
27. 11. 2022, 14:00 skupina F Belgie – Maroko ČT Sport
27. 11. 2022, 17:00 skupina F Chorvatsko – Kanada ČT Sport
27. 11. 2022, 20:00 skupina E Španělsko – Německo ČT Sport
28. 11. 2022, 11:00 skupina G Kamerun – Srbsko ČT Sport
28. 11. 2022, 14:00 skupina H Jižní Korea – Ghana ČT Sport
28. 11. 2022, 17:00 skupina G Brazílie – Švýcarsko ČT Sport
28. 11. 2022, 20:00 skupina H Portugalsko – Uruguay ČT Sport
29. 11. 2022, 16:00 skupina A Ekvádor – Senegal ČT Sport
29. 11. 2022, 16:00 skupina A Nizozemsko – Katar Nova Action
29. 11. 2022, 20:00 skupina B Wales – Anglie ČT Sport
29. 11. 2022, 20:00 skupina B Írán – USA Nova Action
30. 11. 2022, 16:00 skupina D Austrálie – Dánsko ČT Sport
30. 11. 2022, 16:00 skupina D Tunisko – Francie Nova Action
30. 11. 2022, 20:00 skupina C Polsko – Argentina ČT Sport
30. 11. 2022, 20:00 skupina C Saúdská Arábie – Mexiko Nova Action
1. 12. 2022, 16:00 skupina F Chorvatsko – Belgie Nova Action
1. 12. 2022, 16:00 skupina F Kanada – Maroko ČT Sport
1. 12. 2022, 20:00 skupina E Japonsko – Španělsko ČT Sport
1. 12. 2022, 20:00 skupina E Kostarika – Německo Nova Action
2. 12. 2022, 16:00 skupina H Ghana – Uruguay ČT Sport
2. 12. 2022, 16:00 skupina H Jižní Korea – Portugalsko Nova Action
2. 12. 2022, 20:00 skupina G Srbsko – Švýcarsko ČT Sport
2. 12. 2022, 20:00 skupina G Kamerun – Brazílie Nova Action

________________________

 

Sport v TV 47. týden

 

 

Středa 23.11

18.00 Prešov-Nitra Extraliga Sport 2

19.45 Zug-Red Bull Mnichov odveta osmifinále hokejové Ligy mistrů Sport 1 5:1

1.05 Florida-Boston NHL Nova Sport 1

4.05 Colorado-Vancouver NHL Nova Sport 1

 

Čtvrtek 24.11

19.00 Leksand-Brynas Švédská hokejová Sport 1

 

Pátek 25.11

11.00 a 15.00 Severská kombinace Ruka Eurosport 1

12.30 Běh na lyžích sprint klasicky ženy+muži Ruka Eurosport 1,Joj Šport

20.30 Sjezd muži Lake Louis Eurosport 1

 

11.30 Šipky Players Champinship Final Nova Sport 2

18.00 Nitra-Zvolen Extraliga Trojka

19.45 Ambri Piota-Biel Švýcarská hokejová Sport 2

21.00 Huesca-Gijón La liga 2 Nova Sport 4

NHL na Nova Sport

19.05 Boston-Carolina Nova Sport 1

23.35 Philadelphia-Pittsburgh Nova Sport 1

2.05 Tampa Bay-St.Louis Nova Sport 2

 

Sobota 26.11

9.00 Skoky na lyžích Ruka ČT Sport

11.00 Běh na lyžích 10 km klasicky ženy Eurosport 1,Joj Šport

13.30 Běh na lyžích 10 km klasicky muži Eurosport 1

16.00 a 18.45 Obří slalom ženy Killington Eurosport 2,Joj Šport

20.00 Superobří slalom muži Lake Loius Eurosport 2

 

14.00 Šipky Players Champinship Final Nova Sport 2

15.15 Frolunda-Linkoping Švédská Sport 1

18.00 Skelleftea-Leksand Švédská Sport 1

19.45 Rapperswil-Zug Švýcarská Sport 2

20.30 Šipky Players Champinship Final Nova Sport 2

NHL na Nova Sport

19.05 N.Y.Rangers-Edmonton Nova Sport 1

0.35 Florida-St.Louis Nova Sport 2

3.05 Colorado-Dallas Nova Sport 1

 

Neděle 27.11

9.00 Skoky na lyžích Ruka ČT Sport

12.00 Běh na lyžích stíhačka 20 km ženy Eurosport 1,Joj Šport

13.30 Běh na lyžích stíhačka muži Eurosport 1

16.00 a 18.45 Slalom ženy Eurosport 1,Joj Šport

20.00 Superobří slalom muži Eurosport 1,Joj Šport

 

14.00 Šipky Players Champinship Final čtvrtfinále Nova Sport 2

16.00 L.Mikuláš-Slovan Extraliga Sport 1

16.00 Davos-Rapperswil Švýcarská Sport 2

17.00 N.Zámky-Michalovce Extraliga Trojka

17.10 Ml.Boleslav-Litvínov Extraliga ČT 3

18.00 Ipswich-Buxton 2. kolo FA Cup Nova Sport 1

20.00 Zug-Curych Švýcarská Sport 1

20.30 Šipky Players Champinship Final semifinále+Finále Nova Sport 2

1.05 Chicago-Winnipeg NHL Nova Sport 1